Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
zoekwoorden [ stainless steel plate sheet ] bij elkaar passen 211 producten.
410 420 van de het Roestvrije staalrol van 2B tweede van het de Strookmetaal de Decoratieve Koudgewalste Harde Vlakte
| Naam: | Spoel van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | AISI, ASTM, JIS, DIN, GB |
| Cijfer: | 201 202 304 304l 316 316l 430 |
200mm ASTM JIS de Rolbroodje SUS 301 310 410 430 van het Roestvrij staalblad
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2B/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Roestvrij staal kleur stalen tegels fabrikanten dakkleur stalen tegels kleur stalen gegolfde plaat corrosiebestendig
| Zn-coating: | 30-600g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | Op maat gemaakte service |
| Verpakking: | Standaard exportverpakking voor zeevaart of op verzoek van de klant |
SGS gecertificeerde roestvrij metaalplaat 201 304 316 409 0.2mm Aanpassen
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, EXW, Enz. |
|---|---|
| Materiaal: | Seires van roestvrij staal |
| Oppervlakte afwerking: | 2B, BEDELAARS, No.1, No.4, HL, 8K, Enz. |
4x8 plaat roestvrij staal voor roestvrij staal platenplaten Spiegel etsen Roestvrij staal platen voor lift
| Oppervlakte afwerking: | 2B, BEDELAARS, No.1, No.4, HL, 8K, Enz. |
|---|---|
| Type: | Plaatblad |
| Breedte: | Op verzoek |
Bedelaars van AISI ASTM 2b borstelden Spiegel 201 202 301 304 304L-van het het Koolstofstaal Gegalvaniseerd Roestvrije staal van de Aluminiumplaat het Dakblad
| Naam: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Graad: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
6mm het Staalplaat van Marine Grade Hot Rolled A36 van Koolstofstaalprofielen
| Naam: | Dx51d Dx52D Dx53D Marine Grade Carbon Steel Plate /Coil/Sheet |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | Q195/Q235/Q235b/Q345/A36/SS400 |
Hoge kwaliteit, hoge standaard en kosteneffectieve roestvrijstalen plaat -304 voedselkwaliteit - veelkleurig kan worden gekozen
| Materiaal: | Volgens de vraag |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Haarlijn/gepolijst/Spiegel/8K/Kleur |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
OEM ODM 6 mm mild koolstofstaal plaat Plaat 345B Q345C Q345DU gebruikt voor bouwcomponenten, containers, dozen, oven
| Naam: | Carbonplaat/plaat |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, JIS, DIN, EN |
| Graad: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |
600g/M2 Gi het Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Blad SGLCD SGLC490 SGLC570 van Staalrollen
| Naam: | DX51D gegalvaniseerde Staalplaat |
|---|---|
| Norm: | AISI, JIS, EN |
| Rang: | SGLCD/SGLC490/SGLC570 |

