Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
zoekwoorden [ stainless steel plate sheet ] bij elkaar passen 211 producten.
201 J1 J2 J3 304 316 roestvrij staalplaten 0.2mm 0.5mm 1mm 2mm de 3mm dikke Rang van het de Bladenvoedsel van het cookwareroestvrije staal
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Haarlijn/gepolijst/Spiegel/8K/Kleur |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Hoog - het Blad 304L 304 321 316L 310S 2205 van het kwaliteitsastm Roestvrije staal 430 Koude/Warmgewalste /Stainless Staalplaat
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2B/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Hoog - kwaliteitsss blad 4mm 8mm 12mm 18mm 20mm No.1 BEDELAARS 4k 8k beëindigde 201 304 de prijs van de het roestvrije staalplaat van 316L 316Ti 310S
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Kleur Met een laag bedekte Galvalume van de het Staalrol van Ppgl Bladen 750mm voor Decoratie
| Naam: | kleur gegalvaniseerde rolblad/plaat |
|---|---|
| Norm: | AiSi, ASTM |
| Rang: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
In standaard Astm Aluminium plaat aangepaste lengte 5083 5052 6061 7083
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
|---|---|
| Pakket: | Standaard exportzeevaardig pakket, of indien vereist.Standaard zeevaardig verpakken |
| Type: | ss plaatblad |
201 430 304 316 Ss Plaatplaat van 10 mm dik plat
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Betalingsduur: | T/T, L/C, enz. |
De koudgewalste Spiegel van 4K 8K beëindigde Plaatdikte 0.23mm het Glanzende Blad Met hoge weerstand van het Oppervlakteroestvrije staal
| Naam: | roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Rang: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
0.33mm het Dikte Koudgewalste Blad van het de Oppervlakteroestvrije staal van Staalplatenastm A240 Hairline BEDELAARS 8K voor Keukengerei
| Naam: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Graad: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
195 GI van Q235 Q345 Bladrol 508mm610mm Zink Met een laag bedekte Plaat
| Naam: | G90 Gi bedekte het Bladzink Gegalvaniseerde Staalplaat met een laag |
|---|---|
| Norm: | AISI, JIS, EN, BAK |
| Rang: | SGCC/Sgcd/Dx51d/S350gd. |
0.3mm 5mm de Plaat ASTM A36 St37 St42 van Koolstofstaalprofielen
| Naam: | Koolstofblad/Plaat |
|---|---|
| Norm: | ASTM, JIS, DIN, EN |
| Rang: | A36 Q235 Q345 Q275 Q255 1020 |

