Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
zoekwoorden [ stainless steel plate sheet ] bij elkaar passen 211 producten.
Het Bladplaat met hoge weerstand van het Lage Prijsroestvrije staal (304 321 316L 310S 904L) Voor de Voedselindustrie en Bouw
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
201 202 304 316 316l 321 310S 409 430 Blad van het de Plaat4x8 Voet het Heldere roestvrije staal van 904l 304l Inox voor Muurbekleding
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Hoge kwaliteit op maat gemaakte roestvrij staal 316 430 Klasse veel gebruikt voor sterrenhotels winkelcentra en andere plaatsen
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Haarlijn/gepolijst/Spiegel/8K/Kleur |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
De gegalvaniseerde PPGL-Kleur van de Staalrol bedekte Vooraf geverft de Hete Onderdompelingszink met een laag van het Dakwerkblad
| Naam: | kleur gegalvaniseerde rolblad/plaat |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Pre Geschilderde van de Staalplatenrollen van PPGL de Kleurenlaag 2000mm van Aluzinc
| Naam: | de blauwe kleur galvalvanized rolblad/plaat |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Mini Spangle Zinc Coated-GI Bladrol DX5D DX52D DX53D
| Naam: | Gl/Galvanzied Staalrol/Strook/Plaat Shell |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | DX51D,DX52D,S350GD,S550GD |
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde PPGL-Staalrol 0.4mm Met een laag bedekte Kleur
| Naam: | de groene kleur galvalvanized rolblad/plaat |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |
Koudgewalste PPGL Gegalvaniseerde Staalrol Ral Kleur Met een laag bedekte Vooraf geverfte Hete Ondergedompelde Dx51d SGCC
| Naam: | SPCC Spcd Spce DC01 DC02 DC03 DC04 St12 St13 |
|---|---|
| norm: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS, En |
| Rang: | NM 400, NM 450, NM 500, NM 550 |
275g/M2 GI de Bladrol S250 S280 S320GD verfte Gegalvaniseerde Staalrol vooraf
| Naam: | Gl/Galvanzied Staalrol/Strook/Plaat Shell |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | SGCC/Dx51d ASTM A653 |
S550GD van de de Filmstaalplaat van staalpvc het Hete Onderdompeling Gegalvaniseerde Staal Rol 914mm Warmgewalst
| Naam: | Warmgewalste PPGI-Rollen |
|---|---|
| Standaard: | AiSi, ASTM |
| Cijfer: | DX51D, DX52D, S350GD, S550GD |

