Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
zoekwoorden [ stainless steel plate sheet ] bij elkaar passen 211 producten.
Opgepoetst Hairline Blad 321 SS 2000mm van de Roestvrij staalplaat voor Industrie
| Naam: | 430 Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Standaard: | AISI, ASTM |
| Graad: | 430 |
Koudgewalste het Blad Decoratieve Heldere Oppervlakte 304 van de Roestvrij staalplaat voor Muurbekleding
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
6 mm 7 mm 8 mm koudgewalste roestvrijstalen plaat BA
| Oppervlakte afwerking: | 2B, BEDELAARS, No.1, No.4, HL, 8K, Enz. |
|---|---|
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
GB standaard dikke roestvrijstalen plaat Gauge 16 Gauge 18 Gauge 20 4x8 201 430 316 2b spiegel
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, EXW, Enz. |
|---|---|
| Type: | ss plaatblad |
| Betalingsduur: | T/T, L/C, enz. |
201 202 8K roestvrijstalen plaatplaatrol 10 mm koudgewalst
| Naam: | roestvrij staalblad |
|---|---|
| Standaard: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Cijfer: | 301L, 304, 301, 304l, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
SUS310 Blad van de roestvrij staalplaat 0.5mm tot 50mm ASTM JIS
| Naam: | 310 Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | 310 |
304 316 walste het Blad van de Roestvrij staalplaat 2B-Afwerking 15mm koud
| Naam: | roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Rang: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Duplex 201 409 Koudgewalst Blad 2000mm van de Roestvrij staalplaat
| Naam: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM, JIS, EN, GB |
| Rang: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4 |
Van de het Roestvrije staalplaat van AISI ASTM SUS van het Bladbedelaars 2b Hl 8K 201 321 voor Decorate
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Van de het Roestvrije staalplaat van ASTM AISI Blad 100mm Opgepoetste het Haarscheurtje van 310S 317L
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |

