Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
zoekwoorden [ stainless steel plate sheet ] bij elkaar passen 211 producten.
Van de het Roestvrije staalplaat van ASTM AISI Blad 600mm 310S 317L 347 904L 321
| Materiaal: | 201 304 304L 316 316L 410 420 2205 316L 310S |
|---|---|
| Oppervlakte: | No.1/2b/Ba/Hairline/Polished/Mirror/8K/Color |
| Specificatie: | 1000*2000 1220*2440 1500*3000 1500*3000 1500*6000 |
Ss 310 Blad 430 van ASTM AISI van de Roestvrij staalplaat 904L Gegalvaniseerd Koper
| Naam: | 430 roestvrij staalblad |
|---|---|
| Norm: | AISI, ASTM |
| Rang: | 430 |
BV-gecertificeerd roestvrij staalplaat 10mm 410 420J1 420J2 430 Acero Inoxideerbaar 304
| Materiaal: | Seires van roestvrij staal |
|---|---|
| Pakket: | Standaard exportzeevaardig pakket, of indien vereist.Standaard zeevaardig verpakken |
| Oppervlakte afwerking: | 2B, BEDELAARS, No.1, No.4, HL, 8K, Enz. |
Metalen staal met zinklaag NO 1 roestvrij plaat plaatplaat Z275 26 Gauge gegalvaniseerd
| Lange: | Op maat |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Koudgewalst, warmgewalst, enzovoort. |
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |
NO 4 ISO-gecertificeerde roestvrijstalen plaat van 1 mm voor industriële doeleinden
| Verwerkingstechnologie: | Koudgewalst, warmgewalst, enzovoort. |
|---|---|
| Breedte: | op verzoek |
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
BA 20 mm dik 316 roestvrijstalen plaat gesneden rand
| Certificaat: | ISO, SGS, BV, enz. |
|---|---|
| De rand: | Spleetrand, Molenrand |
| Breedte: | op verzoek |
Astm 0,5 mm koudgewalste roestvrijstalen plaat voor techniek
| Pakket: | Standaard exportzeevaardig pakket, of indien vereist.Standaard zeevaardig verpakken |
|---|---|
| Verwerkingstechnologie: | Koudgewalst, warmgewalst, enzovoort. |
| Dikte: | op verzoek |
310S 310Si2 roestvrij staalplaat warmgewalst Hoogtemperatuurweerstand
| Type: | Plaatblad |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm150mm |
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, EXW, Enz. |
316 316L roestvrij staal plaat Breedte 1000 mm-3000 mm FOB
| Betalingsduur: | T/T, L/C, Western Union |
|---|---|
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
| Standaard: | ASTM A240, JIS G4304, G4305, GB/T 4237, GB/T 8165 |
3000 mm SS 304 316 roestvrij staal draadnet Rond gat geperforeerd plaat metaal
| Oppervlakte afwerking: | 2B, BEDELAARS, No.1, No.4, HL, 8K, Enz. |
|---|---|
| Prijsduur: | FOB, CFR, CIF, EXW, Enz. |
| Standaard: | ASTM, AISI, DIN, EN, JIS, GB |

