Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
China Leverancier aisi 304 316 roestvrij staal prijzen spoelen ba oppervlak ss 201 1mm roestvrij staal spoel
| Bedrijfsvorm: | Vervaardigers |
|---|---|
| Gewicht: | 5-8 ton/spiraal |
| Voorraad: | 10000 ton |
Koudgewalste roestvrijstalen bandspellen Verscheidene oppervlaktebehandelingen voor industriële toepassingen
| Formulier: | rollen, strook enz. |
|---|---|
| Betaling: | T/T30% Deposito + 70% saldo |
| Proces: | Warm gewalst |
Gepolijste hogedruk SS staalpijp 201 304 316/L gelast/naadloos/erw roestvrij staalpijp Tech 0.049-0.375 Muur
| Diensten: | snijden, polijsten |
|---|---|
| Productiecapaciteit: | 100000 ton/ton per maand |
| Kleur: | Zilver, koper, |
Roestvrijstalen spoel in verschillende afwerkingen zacht/halfhard/volhard aangepaste lengte 1000mm-2000mm breed
| Techniek: | koudgewalst/warmgewalst |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | NO.1/2B/BA/NO.4/HL/8K |
| Breedte: | 1000 mm tot 2000 mm |
Goedkope ronde en vierkant roestvrijstalen buizen in verschillende maten en vormen geleverd door China met een mooie prijs
| Voorraad of niet: | Genoeg voorraad |
|---|---|
| Type: | Roestvrijstalen buizen |
| Vorm: | Ronde, Vierkant |
Warmgewalste gechromeerde GI-staalplaat spoelen met 30-600 g/m2 zinkcoating roestvrij staal gegolfde panelen kunnen worden gesneden
| Techniek: | Warm gewalst |
|---|---|
| Tolerantie: | ± 1 |
| Graad: | SGCC, DX51D, SGCH, Q235, Q195, Q345, enz. |
Industriële kwaliteit op maat 201 202 301 304 304L 321 316 316L roestvrij staal naadloze ronde vorm voor maat
| Kleur: | Zilver, koper, |
|---|---|
| Type laslijn: | ERW |
| Grootte van de buis: | OD (4190mm) *WT (0.515mm) |
Voldoende voorraad Hoogwaardig gegalvaniseerd/warm/koudgewalst roestvrij staal/koolstofstaal/Gi Gl naadloos/Welde vierkant buis
| Diensten: | snijden, polijsten |
|---|---|
| Voorraad of niet: | Genoeg voorraad |
| Productiecapaciteit: | 100000 ton/ton per maand |
Hot Sale roestvrijstalen pijp Op maat gemaakte pijp/buis 304pipe / 304 90 graden Elleboog met gelaste flens
| Vervaardigingstechnologie: | Koud getrokken/koud gewalst |
|---|---|
| Type laslijn: | ERW |
| Graad: | 304, 304L, 316, 316L, 321, 347, 310S, 904L, enz. |
Fabriek 201 202 301 304 304L 321 316 316L uitstekende nauwkeurigheid ronde roestvrijstalen buis voor industriële toepassingen
| Wanddikte: | 0.049 inch tot 0.375 inch |
|---|---|
| Vervaardigingstechnologie: | Koud getrokken/koud gewalst |
| Type: | Roestvrijstalen buizen |

