Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
IJzer staal metaal hoek snijden 60 graden gegalvaniseerd standaard maten HOT GROOLD koolstofstaal prima kwaliteit engel ijzer
| Magnetische eigenschappen: | niet-magnetische |
|---|---|
| lengtes: | 1.0m6.0m, of aangepast |
| Gewicht: | lichtgewicht |
Roestvastheid koudgewalst roestvrij staal L-vormige hoekbalk
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst, het Smeden |
|---|---|
| Gelijke hoekgrootte: | 20×20mm tot 200×200mm. |
| Oppervlakte: | Zwart/gepolijst/helder |
Volledige specificaties 304/316/321/309/310 Polijst rounde vierkante staalstaaf/staaf voor bouw voor klantenmonsters
| Breedte: | 1000/ 1219/ 1500/ 1800mm/ 2000mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | gepolijst |
| Betalingsduur: | 30% T/T voorschot + 70% saldo |
Fabrikanten groothandel in gegolfde aluminiumplaten, isolatie van aluminium spoel, aluminiumplaten, breed gegolfde 850
| Zinkcoating: | 60-275g/m2 |
|---|---|
| Productsoort: | Plaat / spoel |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer |
Gepersonaliseerde warmgewalste gegalvaniseerde ijzerplaat spoel met Zn-coating voor verschillende toepassingen
| Dikte: | Op maat gemaakte service |
|---|---|
| Verpakking: | Standaard exportverpakking voor zeevaart of op verzoek van de klant |
| Techniek: | Warm gewalst |
Roestvrij staal kleur stalen tegels fabrikanten dakkleur stalen tegels kleur stalen gegolfde plaat corrosiebestendig
| Zn-coating: | 30-600g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | Op maat gemaakte service |
| Verpakking: | Standaard exportverpakking voor zeevaart of op verzoek van de klant |
Roestvrij staal hoekbalk tot machine stempel vervaardigd en gelast tot exacting toleranties fabrieksprijs
| Oppervlakte: | Zwart/gepolijst/helder |
|---|---|
| Magnetische eigenschappen: | niet-magnetische |
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst, het Smeden |
Hoekstaalstaaf/warmgewalst Ms Angelstaalprofiel/gelijke of ongelijke hoekstaaf 20 25 30 35 40 mm
| Hoeklengte: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
| Roestweerstand: | - Ja, dat klopt. |
Beste prijs en beste leverancier Warmgewalst gegalvaniseerd staal gelijk en ongelijk hoekstaal gelijk engelbalk voor de bouw
| Afwerking: | Bewerkingsdoeleinden |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Hete ONDERDOMPELING Gavalnized/Zwarte/Geschilderd |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
Ronde staalstaaf 431 niet helderstaaf 431 roestvrij staalstaaf Corrosiebestendigheid Standaardverpakking
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
|---|---|
| Bedrijfsvorm: | Vervaardigers |
| Verpakking: | Standaard zeevaardig pakket |

