Alle producten
-
Het Blad van de roestvrij staalplaat
-
naadloze ss pijp
-
Roestvrij staalrol
-
Platte staven van roestvrij staal
-
Roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staal om Bars
-
roestvrij staal vlakke stroken
-
De Bar van de roestvrij staalhoek
-
Vooraf geverfte Gegalvaniseerde Staalrol
-
PPGL-Staalrol
-
Gegalvaniseerde Ijzerpijp
-
GI Bladrol
-
Koolstofstaalprofielen
-
De Naadloze buis van het legeringsstaal
-
Slijtvaste Staalplaat
Gebouwmuur- en daklaag gealuminiseerd zink geperst staalplaat dakdekoratie water gegolfde aluminium bekleding zink corru
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer |
|---|---|
| Oppervlakteverwerking: | Chromated ((Cr6) |
| Techniek: | Warm gewalst |
Rolluikapparatuur Warmgewalste gegalvaniseerde ijzer spoel met aangepaste lengte
| Oppervlakteverwerking: | Chromated ((Cr6) |
|---|---|
| Techniek: | Warm gewalst |
| Tolerantie: | ± 1 |
Spot metalen daktegel kleur aluminium tegel externe wand drukplaat gegalvaniseerd gegolfde plaat
| Dikte: | Op maat gemaakte service |
|---|---|
| Oppervlakteverwerking: | Chromated ((Cr6) |
| Standaard: | ASTM, JIS, EN, GB |
Zn-coating 200 g/m2 gegalvaniseerde ijzeren GI-plaat spoel met gechromeerd oppervlak
| Graad: | SGCC, DX51D, SGCH, Q235, Q195, Q345, enz. |
|---|---|
| Productsoort: | Plaat / spoel |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd ijzer |
201/304/304l/316/316l/430 naadloos goudkleurig roestvrijstalen buis in Wuxi voor verschillende toepassingen
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Vorm: | Ronde, Vierkant |
| Voorraad of niet: | Genoeg voorraad |
Chromated Zink Coated GI Plaat Coil Pressed Color Steel Plate Constructie Site Behuizing
| Tolerantie: | ± 1 |
|---|---|
| Oppervlakteverwerking: | Chromated ((Cr6) |
| Standaard: | ASTM, JIS, EN, GB |
Gewone geminimaliseerde nulspangel GI-plaat spoel zinkcoating 60-275 g/m2 gegalvaniseerde metalen spoelen
| Oppervlakte: | Maak, het Eindigen, het Vernietigen en het Schilderen schoon |
|---|---|
| Dikte: | Op maat gemaakte service |
| Zinkcoating: | 60-275g/m2 |
Angel Iron Hot Rolled MS Angel Steel Profile Gelijk of ongelijk Steel Angle Bars met roestvast afwerking
| Roestweerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Hete ONDERDOMPELING Gavalnized/Zwarte/Geschilderd |
| Hoeklengte: | 20mm 25mm 30mm 40mm 50mm 60mm 75mm |
Lichte roestvrijstalen hoekstaaf met roestvastheid warm gedipteerd gegalvaniseerd pickelen afwerking
| Roestweerstand: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gewicht: | lichtgewicht |
| Technologie: | Buigwerk |
Corrosiebestendigheid Metalen hoekbalk van roestvrij staal Aanpasbare lengtes standaard maten hoek staal hoekbalk hek
| lengtes: | 1.0m6.0m, of aangepast |
|---|---|
| Gewicht: | lichtgewicht |
| Techniek: | Koudgewalst, Warmgewalst, het Smeden |

